Daļai vīriešus neapmierinā sava dzimumlocekļa izmērs, kas rada nedrošību, nepārliecinātību un pat zināmus kompleksus. Rezultātā vīrietis kaunās atkailināties citu klātbūtnē un atsevišķos gadījumos pat stāties dzimumattiecībās.

Uz jautājumu vai ir iespējams izmainīt dzimumlocekļa izmēru – atbilde ir jā. Var padarīt dzimumlocekli resnāku un garāku. Meklējot informāciju internetā, daudzi ir saskārušies ar dažādu preparātu un ziežu reklāmām. Reklāmās tiek solīts, ka lietojot vienu vai otru preparātu dzimumlocekļa izmēri palielināsies par 3-5 cm.

Bet diemžēl tā nav taisnība – dzerot preparātus vai regulāri ieziežot dzimumlocekli ar dažādām ziedēm, dzimumlocekļa izmēri nemainīsies!

Kā iespējams palielināt dzimumlocekļa izmērus?

Lai panāktu reālu dzimumlocekļa izmēru maiņu ir regulāri jāveic specifiskas dzimumlocekļa masāžas.

Dzimumlocekļa palielināšanas process nav ātrs, jārēķinās vismaz 6 mēnešus ar regulārām (vairākas reizes nedēļā) masāžām, kuru ilgums ir vismaz 45 min.

Sagaidāmais reziltāts ir atkarīgs no organisma īpatnībām (cik elastīgas ir saites, cik viegli trenējoties pieaug muskuļu masa). Par labu rezultātu uzskata, ja mēneša laikā panāk dzimumlocekļa palielināšanos par 0,5 cm, trijos mēnešos par 1,5-2,0 cm.

Kāds ir vidējā dzimumlocekļa izmērs?

Dažādās literatūrās tiek minēti dažādi dati, tomēr būtu jāvadās no vīrieša auguma – 10% no vīrieša auguma. Piemēram, ja vīrietis ir 175 cm gars, tad ideālā variantā viņa dzimumloceklim būtu jābūt 17-18 cm garam.

Ja var ticēt dažādiem pētījumiem, tad Latvijā vidējais dzimumlocekļa izmērs ir 15-16 cm.

Tomēr, kopumā vēlos teikt, ka neatkarīgi, kāds ir jūsu dzimumlocekļa izmērs, bet jūs jūtaties pārliecinošs, seksā jums viss ir teicami, tad nebūtu vajadzība satraukties par izmēru!