Masturbācija var būt viens no priekšlaicīgas ejakulācijas un nenoturīgas erekcijas cēloņiem. Ne jau pats fakts, ka masturbē nozīmē, ka seksa laikā ātri beigsi, bet gan masturbācijas tehnika ir tā, kam būtu jāpievērš īpaša uzmanība tiem, kam seksa laikā ātri noiet.

Masturbācija, onanēšana vai pašapmierināšanās ir sekss pašam ar sevi. Puiši parasti ar masturbāciju sāk nodarboties 12-16 gadu vecumā. Nodarbojoties ar masturbēšanu būtu jāpievērš uzmanība vairākiem jautājumiem!

Masturbēšanas ilgums

Biežākais variants: puisis skatās ineternetā porno, rodas uzbudinājums – erekcija, mazliet padarbojas ar dzimumlocekli un viss – notiek sēklas noplūde. Citā variantā, ir vīrietis “uzvilcies”, ieiet labierīcībās un tur visu ātri izdara. Ja tā notiek regulāri – rodas ieradums: uzbudinājums, nedaudz darbība ap dzimumlocekli un sēklas noplūde.

Sēklas noplūde pēc būtības ir reflekss – atbildes reakcija uz vizuālo, psihisko un mehānisko kairinājumu. Pieņemsim, ka sāk masturbēt 14 gadu vecumā, to dara trīs reizes nedēļā, tad gada laikā (52 nedēļas) sanāk beigt vidēji 150 reizes. Un, ja visas šīs 150 reizes viss noticis ātri, tad organisms un dzimumloceklis pie tā pierod – rodas reflekss un nonākot līdz seksam sēklas noplūde notiek ātri!

Tātad viens no svarīgiem jautājumiem: masturbējot sēklas noplūdei (ejakulācijai) nevajadzētu notikt ātrāk kā 20-30 min laikā!

Kā panāk sēklas noplūdi masturbējot?

Arī būtisks jautājums, jo katrs pieradis masturbēt tā, kā iesācis, bet vai tevis izvēlētā masturbācijas tehnika ir tā pareizākā? Uzsākot masturbēt – seksu ar sevi, tas veids, kā tiek kairināts dzimumloceklis ar laiku kļūst pats pieņemamākais un sagādā lielāko baudu. To labi var novērot dažādās vīriešu aptaujās, kurās lielākā daļa atzīmē, ka masturbējot izjūt lielāku seksuālo baudu nekā seksa laikā. Un tā iemesls ir ieradums kā stimulē dzimumlocekli.

Vienam patīk masturbējot stingri saspiest dzimumlocekļa stumbru un tā panākt ejakulāciju. Seksa laikā maksts šādu spiedienu uz dzimumlocekli nerada, līdz ar to izjūtas no dzimumakta ir vājākas nekā masturbējot. Cits pieradis rīvēt dzimumlocekli pret palagu – atkal savādāks kairinājums kādu seksa laikā nav iespējams iegūt.

Bet kā ar sēklas noplūdes ātrumu seksa laikā? Dzimumakta laikā visvairāk tiek kairināta dzimumlocekļa galviņa un ievadot makstī locekli rodas spiediens uz dzimumlocekļa. Šīs divas lietas ir tās, kas lielākai daļai vīriešu izraisa ātru sēklas noplūdi!

  1. Dzimumlocekļa galviņas kairinājums, ja receptori ir ļoti jūtīgi, seksa laikā ātri noved pie ejakulācijas. Dzimumlocekļa jūtību ir iespējams normalizēt masturbācijas laikā. Masturbējot jācenšas atvilkt priekšādiņu un kairināt pašu dzimumlocekļa galviņu. Ieteicams izmantot masāžas eļļu vai lubrikantu, kas procesu padarīs daudz patīkamāku. Regulāra šāda masturbēšana, ja tā ilgst 20-30 min, normalizē dzimumlocekļa galviņas jūtību un rezultātā seksa laikā varēsi kontrolēt sēklas noplūdi un trenē erekcijas noturību!
  2. Dzimumlocekļa receptorus, kas jūtīgi pret spiedienu, trenēt ir nedaudz grūtāk. Masturbācijas laikā ir nepieciešams radīt regulāru spiediena maiņu uz dzimumlocekli. Ar roku masturbējot to ir grūti izdarīt, ieteicam ir iegādāties mākslīgo maksti, ar kuru vienlaicīgi var radīt – imitēt spiedienu uz dzimumlocekli kāds būs seksa laikā un kairināt dzimumlocekļa galviņas jūtību!
Masturbācijas biežums

Lielākā daļa gan uztraucas par to vai viņi par biežu nemasturbē, bet runājot par sēklas noplūdes kontroli, ļoti svarīgi ir lai masturbēšana būtu regulāra! Arī, ja ir parādījusies draudzene, nedrīgst pārstāt masturbēt. Uzsākot seksu – sekss aizstās masturbēšanu. Piemēram, ja masturbē 3 reizes nedēļā, parādās draudzene un ir vienu reizi nedēļā sekss, tad masturbēšanai būtu jāsaglabājas 2 reizes.

Daļa vīriešu, kad viņiem uzrodas draudzene ar kuru pat vēl nav sekss pārstāj masturbēt. Sēklas noplūde kļūst neregulāra un organisms uz to reaģē atbilstoši – pie jebkuras iespējas cenšas ātri atbrīvoties no spermas. Tāpēc šādās situācijās, uzsākot seksu, notiek priekšlaicīga ejakulācija. Daži pat nepaspēj ievadīt dzimumlocekli makstī, kad organisms jau ir noreaģējis un atbrīvojies no sēklas…

Šie būtu daži ieteikumi priekšlaicīgas ejakulācijas novēršanai tiem, kam vēl nav bijis sekss un kam ir neregulāras seksuālās attiecības! Katrā ziņā šos ieteikumus būtu jāievēro visiem vīriešiem!